هتل د وان شهر وان

d-van hotel

امکانات و ویژگی‌ها

درباره هتل

معرفی هتل د وان شهر وان

هتل دی وان 5 ستاره ، یکی از هتل های ستاره ساحلی و تازه تاسیس شهر وان می باشد که در خارج از شهر و در کنار دریاچه وان بطرف ساحل ادرمیت واقع شده است.

هتل دی وان شهر وان ترکیه دارای استخر روباز و پارک آبی و رستوران بوده و هر کدام از اتاق ها دارای خدمات و امکانات نظیر اینترنت بی سیم و پارکینگ رایگان میباشد. تمامی اتاق ها نیز دارای حمام اختصاصی و تلویزیون می باشند. سرویس چای و قهوه به صورت بیست و چهار ساعت موجود میباشد و در اتاق ها یخچال وجود دارد.

امکانات هتل

خدمات هتل 5 ستاره دی وان با صبحانه بوده و مسافر برای ناهار و شام از رستوران هتل و یا خارج از هتل استفاده نماید , ترانسفر از هتل به مرکز شهر وان همه روزه انجام می شود و از بابت دسترسی نیز مسافر می تواند از طریق دولموش (مینی بوس های خطی داخل شهر وان ترکیه) برای رفتن به هتل استفاده نماید .

بی شک فردی که به یکی از شهرهای ترکیه سفر میکند غذاهای معروف ترکیه را امتحان میکند؛ غذاهایی چون کباب آدانا، دونر کبابی و پیده که در رستوران های اطراف هتل چون رستوران Hacioglu Kebapcisi و رستوران Kervansaray قابل سرو می باشند، برای گردشگران پیشنهاد میشود.

یکی دیگر از امکاناتی که مورد توجه قرار میگرد، ماساژ است، این پارک آبی روباز در وان دارای سالن ماساژ است، زمانیکه در طول روز خسته شده اید و نیاز به ماساژ دارید تا خستگی خود را به در کنید، میتوانید از این سالن و خدمات ماساژ آن استفاده کنید. پارک آبی دیوان وان همچنین دارای ساحل و اسکله های دریایی ویژه آقایان و بانوان، باغ های پیک نیک، کلوپ شبانه و سالن بار است.

رزرو هتل ساحلی د وان شهر وان

اگر قصد سفر زمینی به وان را دارید در بخش تور زمینی وان میتوانید هتل خود را انتخاب کنید و جهت رزرو با شماره تماس 02144221916 تماس گرفته و تاریخ مد نظر خود را انتخاب کنید.

تورهای زمینی وان با اتوبوس انجام میشود و از مبدا تمامی شهرهای ایران صورت میگیرد.