اخذ ویزای دبی

مدارک و شرایط اخذ ویزای دبی

مدت زمان صدور ویزای دبی

ویزای دبی به دو صورت عادی و فوری صادر میشود.  زمان صدور ویزای عادی به طور تقریبی 24 الی 72 ساعت میباشد. و ویزای فوری دبی همانگونه که از اسمش پیداست در مدت زمان کوتاهی صادر میشود به طوری که در اکثر موارد کمتر از 3 ساعت طول میکشد.

مدت زمان اعتبار استفاده ویزای دبی

ویزای دبی پس از صدور به مدت 60 روز معتبر بوده و قابل استفاده میباشد. و پس از ورود به کشور امارات بسته به نوع ویزا اعتبار ویزای شما محاسبه میگردد.

انواع ویزای دبی

ویزای دبی به دو صورت سینگل (یکبار ورود) و مولتی (چندبار ورود) صادر میشود. منظور از یکبار ورود یعنی شما بعد از اخذ ویزا تنها یکبار اجازه ورود به کشور امارات را دارید و در صورت خروج ویزای شما منقضی میشود. اما در صورت اخذ ویزای مولتی تا زمان اعتبار ویزایتان، شما به تعداد نامحدود میتوانید به کشور امارات وارد و خارج شوید. دقت داشته باشید که اعتبار ویزای شما از لحظه ورود به کشور امارات محاسبه میگردد.

ویزای 14 روزه توریستی

این ویزا برای اقامت های کمتر از دوهفته مناسب میباشد و تنها به صورت سینگل (یکبار ورود) صادر میشود.

ویزای 30 روزه توریستی

شما با این ویزا میتوانید به مدت 30 روز در کشور امارات اقامت داشته باشید. که این ویزا به صورت سینگل (یکبار ورود) و یا مولتی (چندبار ورود) صادر میشود.

ویزای 60 روزه توریستی

شما با این ویزا میتوانید به مدت 60 روز در کشور امارات اقامت داشته باشید. که این ویزا به صورت سینگل (یکبار ورود) و یا مولتی (چندبار ورود) صادر میشود.

ویزای 90 روزه توریستی

شما با این ویزا میتوانید به مدت 60 روز در کشور امارات اقامت داشته باشید. که این ویزا به صورت سینگل (یکبار ورود) و یا مولتی (چندبار ورود) صادر میشود.

سایر ویزاهای دبی

کشور امارات برای امور تجاری، اقامتی و خانوادگی نیز ویزاهای مختلفی صادر میکند که شما میتوانید در صورت نیاز اطلاعات لازم را از همکاران ما در رهامادگشت به صورت تلفنی دریافت نمایید.

مدارک لازم برای اخذ ویزای دبی

◽ پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار 

◽ اسکن پاسپورت

◽ اسکن کارت ملی

◽ اسکن صفحه اول شناسنامه

◽ اسکن عکس پرسنلی

تورهای امارات

ابوظبی