درباره شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری رهامادگشت

آژانس خدمات مسافرتی رها مادگشت با سابقه بیش از 10 سال فعالیت موفق در زمینه گردشگری مفتخر است گردشگران عزیز را از آغاز تا پایان سفر همراهی کند.

عمده فعالیت ما در زمینه گردشگری برگزاری و اجرای تورهای گروهی و انفرادی به مقاصد داخلی و خارجی است. همچنین برای افراد و یا سایر شرکت های همکار امکان تهیه بلیط هواپیما و یا هتل به صورت تک نیز مهیا است.

مقاصد داخلی:

همکاران ما در رهامادگشت بهترین مشاوران برای شما در انتخاب مقصد سفر هستند. شما میتوانید جهت رزرو تور تمامی نقاط زیبایی کشورمان با ما تماس بگیرید. از جمله مقاصد پرطرفدار داخلی میتوان به تور کیش، تور قشم، تور مشهد مقدس و … اشاره کرد.

مقاصد خارجی:

از پرطرفدارترین مقاصد خارجی گردشگران ایرانی کشور ترکیه، امارات و کشورهای شرق آسیا هستند. ما در مادگشت مجری مستقیم برگزاری تورهای استانبول، تور آنتالیا، تور وان، تور دبی، تور تایلند، تور مالزی و … هستیم.

قیمت تورهای رهامادگشت:

یکی از مهمترین دغدغه های مسافران نرخ تورهای داخلی و خارجی است. ما در رهامادگشت با توجه به ثبت و فعالیت شرکت زیرمجموعه خود در شهر استانبول (شرکت فلامینگو هالیدی) و حذف واسطه ها، و با اخذ قرارداد با بیش از 500 هتل در سراسر دنیا توانسته ایم  تورهای خود را با ضمانت پایین ترین نرخ به مسافرین عزیز ارائه دهیم.

تماس با رهامادگشت:

شما عزیزان در تمام ایان هفته میتوانید از ساعت 9 الی 18 از طریق تماس تلفنی با شماره 02144221916 و یا مراجعه حضوری با ما در ارتباط باشید.

آدرس: میدان صادقیه، برج گلدیس، طبقه چهارم، واحد 409

 

تورهای امارات

ابوظبی

تورهای گرجستان

جهت دریافت مشاوره میتوانید با ما تماس بگیرید یا فرم زیر را تکمیل نمایید .