هتل گرند هیلاریوم استانبول

Grand Hilarium Hotel Istanbul

معرفی کلی

هتل گرند هیلاریوم استانبول یک هتل ۴ ستاره است که در منطقه یئنی کاپی استانبول که ایرانی ها بیشتر به اسم میدان آکسارای میشناسند واقع شده است .

موقعیت مکانی هتل

از مزیتهای این منطقه مرکزیت و همچنین دسترسی به مترو و تراموا میباشد همچنین ساحل یئنی کاپی در فاصله ۸ دقیقه پیاده روی از هتل قرار دارد و شما میتوانید پیاده به مدت ۳ دقیقه به مترو یئنی کاپی استانبول و به مدت ۹ دقیقه به مترو وزنه جیلر و ۵ دقیقه به تراموای آکسارای دسترسی داشته باشید .

چرا هتل گرند هیلاریوم؟

 از مزیتهای این هتل میتوان به رنگها زیبای اتاقها ، استخر و حمام ترکی و موقعیت مرکزی آن اشاره کرد . همچنین شما میتوانید از دارت بازی در این هتل به همراه بقیه مهمانان لذت ببرید.

امکانات هتل گرند هیلاریوم استانبول

صبحانه بوفه ، رسپشن ۲۴ ساعته ، اینترنت وای فای ، روم سرویس روزانه ، رستوران ، کافه ، خشکشویی ، لاندری ، اتو ، اتاق جلسات ، اتاق چمدان ، گاوصندوق ، آسانسور ، اسپا شامل استخر و حمام ترک ( به طور موقت تعطیل شده است قبل از رزرو هتل چک کنید ) ، تهویه هوای مطبوع ، کولر و بخاری ، اتاقهای عایق صدا و ….

انواع اتاق ها

تایپ اتاقهای هتل گرند هیلاریوم استانبول:

◽ دبل روم یا اتاق دوتخته استاندارد با تخت کویین یا تویین به‌ مساحت ۲۶ متر مربع

◽ تریپل روم یا اتاق ۳ تخته استاندارد به مساحت ۲۷ متر مربع

◽ فمیلی روم برای اقامت ۴ نفر بزرگسال به مساحت ۳۶ متر مربع

◽ دبل روم یا اتاق دو تخته دلوکس به مساحت ۳۸ متر مربع که میتواند گنجایش ۳ نفرا را نیز داشته باشد شامل یک تخت بزرگ کویین و یک مبل تختخواب شو

شرکت رها مادگشت میتواند جهت رزرو هتل گرند هیلاریوم استانبول یا خرید تور استانبول به شما مشاوره کامل را ارائه دهد . همکاران ما در مادگشت تمام سوالات شما را جواب خواهند داد .

همچنین مادگشت خدمات ترانسفر رفت و برگشت رایگان از فرودگاه به هتل و گشت شهری رایگان هر روزه همراه با نهار را همراه با تور استانبول ارائه میکند .

جهت ارتباط با کارشناسان فروش و مشاوره پیش از رزرو تور و هتل میتوانید با شماره 02144221916 تماس بگیرید.

تورهای امارات

ابوظبی