هتل ارا گلد وان

era gold

امکانات و ویژگی‌ها

درباره هتل

معرفی هتل ارا گلد وان

هتل Era Gold (ارا گلد) یکی از هتل های ترکیه می باشد که سالانه تعدادی از گردشگران این هتل را برای اقامت خود در وان انتخاب می کنند. هتل Era Gold هتلی 4 ستاره در وان می باشد و با توجه به 4 ستاره بودن این هتل می توانید اقامتی با امکانات تقریبا خوب را داشته باشید. از جمله امکانات این هتل می توان به سیستم گرمایشی و سرمایشی مناسب، رستوران و کافی شاپ، اتاق های زیبا، امکانات تفریحی، نظافت روزانه، برخورد مناسب پرسنل، حمل بار، پذیرش 18 ساعته، اینترنت پر سرعت در اتاق، کمد و قفسه کافی در اتاق، لاندری و خدمات 24 ساعته اتاق اشاره نمود. به طور کلی انتخاب هتل نام برده شده می تواند اقامت خوبی را برای شما به ارمغان آورد.

اتاق های هتل

همه اتاق‌های این هتل دارای محل راحتی مناسب برای استراحت و یک تلویزیون هستند، اتاق‌ها دارای دستشویی اختصاصی و حمام همراه با دوش و سشوار هستند. هتل اینترنت بی‌سیم را به میهمانان اتاق‌ها ارائه می‌کند. هر روز بوفه صبحانه در هتل ارائه می‌شود.

رزرو هتل ارا گلد وان

جهت رزرو این هتل میتوانید به صورت تور در پکیج های تور وان و یا به صورت هتل تک با شماره تماس 02144221916 تماس گرفته و تاریخ مد نظر خود را انتخاب کنید.

هتل اراگلد دارای یک لانج اشتراکی بوده و در شرق منطقه آناتولیا (Anatolia) شهر وان قرار دارد. فاصله آن تا مکان‌های دیدنی مهمی نظیر موزه وان و تئائر شهر کمتر از پانزده دقیقه پیاده‌روی است. به همین دلیل اگر در تور وان خود تصمیم دارید به طور مستمر به این جاذبه‌ها بروید، هتل نام برده مکان بسیار مناسبی به منظور اقامت تلقی می‌شود. فاصله تا ایستگاه اتوبوس کمتر از 2.5 کیلومتر است، در نتیجه می‌توانید سریع خود را به قلب سیستم حمل و نقل عمومی رسانده و خیلی راحت به دیگر مکان‌های دیدنی بروید.

تورهای امارات

ابوظبی

تورهای گرجستان

جهت دریافت مشاوره میتوانید با ما تماس بگیرید یا فرم زیر را تکمیل نمایید .