هتل دنیس تفلیس

DENIS

امکانات و ویژگی‌ها

درباره هتل

معرفی هتل دنیس تفلیس

هتل دنیس هتلی چهار ستاره در شهر تفلیس است. این هتل زیبا در محل مناسبی از شهر واقع‌شده و دسترسی به جاهای دیدنی و گردشگری آسان است. همچنین این هتل زیبا تا ایستگاه مترو حدوداً ۳ کیلومتر فاصله دارد که دسترسی آسانی به این ایستگاه خواهید داشت. همچنین برای رفتن به سالن باله و تئاتر تفلیس نیز می‌توانید مسافت کوتاهی را طی کنید. برخی از جاهای دیدنی نزدیک به این هتل عبارت‌اند از میدان هروس، موزه تفلیس، باغ‌وحش تفلیس، پل صلح تفلیس، شهربازی متاتسمیندا تفلیس و کلیسای جامع تثلیث. نزدیک‌ترین فرودگاه به هتل Denis Hotel Tbilisi فرودگاه بین‌المللی تفلیس است که با ۱۹ کیلومتر فاصله از این هتل قرار دارد و از طریق شاتل فرودگاهی با هزینه مجزا قابل‌دسترس است.

اتاق های هتل

اتاق‌های موجود در این هتل عبارت‌اند از اتاق سینگل کوچک، اتاق دوبل بوجت، اتاق دوبل بوجت، اتاق کوادروپل اکونومی، اتاق دوبل استاندارد، اتاق دوبل با تخت اضافی، اتاق دوبل دلوکس، اتاق تریپل دلوکس، اتاق خانواده استاندارد و اتاق تریپل لاکچری. با اقامت در این هتل می‌توانید از پنجره اتاق‌ها چشم‌انداز بسیار زیبایی از شهر را تماشا کنید. در داخل اتاق‌های این مجموعه می‌توانید از امکاناتی نظیر سیستم تهویه مطبوع هوا، کمد لباس، کتری برقی، یخچال، گاوصندوق، تلویزیون و حمام اختصاصی بهره‌مند شوید. در داخل همه اتاق‌های هتل Denis Hotel Tbilisi سیستم سرمایشی و گرمایشی تعبیه‌شده است، همچنین به دلیل ممنوعیت استعمال سیگار در داخل اتاق‌ها افراد سیگاری باید به این موردتوجه داشته باشند.

رزرو هتل دنیس

جهت رزرو این هتل میتوانید به صورت تور در پکیج های تور تفلیس و یا به صورت هتل تک با شماره تماس 02144221916 تماس گرفته و تاریخ مد نظر خود را انتخاب کنید.

جاذبه های دیدنی نزدیک هتل دنیس تفلیس

◽ فاصله تا باغ‌وحش تفلیس: ۹۰۰ متر
◽ فاصله تا موزه تفلیس: ۳.۴ کیلومتر
◽ فاصله تا پل صلح تفلیس: ۴.۲ کیلومتر
◽ فاصله تا کلیسای جامع تثلیث: ۵.۳ کیلومتر
◽ فاصله تا قلعه ناریکالا: ۶ کیلومتر
◽ فاصله تا باغ گیاه‌شناسی ملی تفلیس: ۶.۳ کیلومتر

تورهای امارات

ابوظبی

تورهای گرجستان

جهت دریافت مشاوره میتوانید با ما تماس بگیرید یا فرم زیر را تکمیل نمایید .