هتل پالمیه استانبول

palmiye hotel taksim

معرفی کلی

پالمیه تکسیم یک هتل هتل ۳ ستاره در استانبول میباشد که در منطقه بی اوغلو نزدیک میدان تکسیم ، محله حسین آقا واقع شده است . از آنجایی که میدان تکسیم یکی از منطقه های محبوب در میان مسافران ایرانی است بنابراین موقعیت این هتل امتیاز مثبتی دریافت میکند.

قابل یاداوری است که این هتل از نظر تمیزی امتیاز پلاس دارد .

چرا هتل پالمیه؟

هتل پالمیه استانبول با دکوراسیون منحصر به فرد که آرت دکو نیز گفته میشود میتواند یک اقامت با تم فرهنگی برای مسافران رقم بزند . جالب است بدانید که هتل پالمیه به مرکز خرید راه ورود دارد و شما میتوانید مستقیم از هتل وارد مرکز خرید شوید .

موقعیت مکانی

هتل پالمیه با فاصله ۱۰۰ متر از هتل کلاب قرار دارد ، فاصله اش تنها ۱۰ دقیقه پیاده روی با میدان تکسیم استانبول و ۱۳ دقیقه تا جاده استقلال است . این هتل جزو اقامتگاه های قیمت مناسب حساب میشود و شما میتوانید با مادگشت یک تور ارزان استانبول را رزرو کنید.

امکانات هتل پالمیه استانبول

امکانات هتل پالمیه تکسیم شامل صبحانه ، وای فای رایگان و اوتوپارک مخصوص مسافران می باشد. شما میتوانید برای رزرو تور استانبول هتل پالمیه و دیگر توضیحات با همکاران ما در مادگشت تماس بگیرید .

همچنین مادگشت خدمات ترانسفر رفت و برگشت رایگان از فرودگاه به هتل و گشت شهری رایگان هر روزه همراه با نهار را همراه با تور استانبول ارائه میکند .

جهت ارتباط با کارشناسان فروش و مشاوره پیش از رزرو تور و هتل میتوانید با شماره 02144221916 تماس بگیرید.

تورهای امارات

تور ابوظبی