هتل یورو پلازا استانبول

europlaza hotel istanbul

معرفی کلی

هتل یور پلاز استانبول که قبلا به اسم تکسیم پرا شناخته میشد یک هتل چهار ستاره واقع در خیایان رفیق سایدام منطقه بی اوغو نزدیک میدان تکسیم میباشد.

موقعیت مکانی هتل

این هتل از متروی شیشحانه ۱۰ دقیقه و از متروی تکسیم ۱۲ دقیقه به صورت پیاده فاصله دارد . شما میتوانید با طی ۱۰ دقیقه به میدان تکسیم و جاده استقلال برسید . با این حال این هتل از نظر موقعیت نمره خوبی در سایتهای معتبر جهانی نگرفته است.

تفریحات هتل

از تفریحات این هتل میتوان به سونا و استخر با منظره دریا اشاره کرد که شما میتوانید همراه استفاده از استخر آفتاب نیز بگیرید و از زیباییهای خلیج گلدن هورن نیز دیدن فرمایید . ساعت استفاده از استخر ۱۰ صبح تا ۱۹ بعد از ظهر میباشد.

امکانات هتل یورو پلازا استانبول

رسپشن ۲۴ ساعته ، صبحانه بوفه ، وای فای با سرعت بالا ، استخر روباز با منظره دریا ، امکان آفتابگیری کنار استخر ، چتر استخر ،اسپا ، سونا ، بار ، بار کنار استخر ، سالن کنفرانس ، سرویس تاکسی و فرودگاه با هزینه ی جدا ، خشکشویی ، لاندری و اوتو ، دستگاه تهویه مطبوع ، بخاری ، کولر ، تلوزیون ماهواره ای و …

انواع اتاق ها

نوع اتاقهای هتل یورو پلازا استانبول که به دو قسمت منظره شهر و منظره استخر تقسیم میشود به شرح زیر است

◽ دبل روم یا اتاق دوتخته استاندارد با تخت کویین به مساحت ۲۰ متر مربع

◽ دبل روم یا اتاق دو تخته استاندارد با تختهای تویین به مساحت ۲۵ متر مربع

◽ تریپل روم یا اتاق ۳ تحته استاندارد با تخت اورجینال به مساحت ۲۵ متر مربع

◽ فمیلی روم با اتاق خانواده که دو تخت تویین و یک تخت کویین مجموع ۴ نفر به مساحت ۵۸ متر مربع

مسافر عزیز شما میتوانید جهت رزرو هتل یورو پلازا استانبول یا تور استانبول با همکاران ما در آژانس رها مادگشت تماس بگیرید ، مادگشت بهترین کیفیت را با کمترین هزینه برای شما ارائه میکند .

همچنین مادگشت خدمات ترانسفر رفت و برگشت رایگان از فرودگاه به هتل و گشت شهری رایگان هر روزه همراه با نهار را همراه با تور استانبول ارائه میکند .

جهت ارتباط با کارشناسان فروش و مشاوره پیش از رزرو تور و هتل میتوانید با شماره 02144221916 تماس بگیرید.

تورهای امارات

ابوظبی

تورهای گرجستان

جهت دریافت مشاوره میتوانید با ما تماس بگیرید یا فرم زیر را تکمیل نمایید .