هتل اکچوال لایف استانبول

Actual life Hotel Istanbul

معرفی کلی

هتل اکچوال لایف استانبول یک هتل ۴ ستاره است که در منطقه شیشلی محله ارگنکون جاده دولاب دره واقع شده است بنابراین نزدیک میدان تکسیم که یکی از مکانهای محبوب مسافران ایرانی است قرار دارد . این هتل از منطقه زیبای نیشان تاشی استانبول تنها ۱۰۰ متر فاصله دارد .با ۱۰ دقیقه پاده روی میتوانید به مرکز کنگره برسید و از میدان تکسیم ۱۶ دقیقه پیاده روی و جاده استقلال ۲۰ دقیقه فاصله دارد. و برای کسانی که در سفارت کانادا کار دارند مکان ایده آلی محسوب میشود.

چرا هتل اکچوال لایف؟

از دلایل انتخاب هتل اکچوال لایف استانبول توسط مسافران میشود به استقبال گرم از مسافران ، تمیز بودن هتل ، محیط آرام و نزدیک بودن به مرکز شهر اشاره کرد. همچنین شاتل برای تکسیم و سفارت کانادا دارد.

این هتل از سایتهای معتبر امتیاز ۸ از ۱۰ گرفته است.

امکانات هتل اکچوال لایف

از امکانات هتل اکچوال لایف استانبول میتوان از رسپشن ۲۴ ساعته ، صبحانه بوفه ، چایساز در اتاق ، خشکشویی ، سرویس روم در ساعتهای مشخص ، شاتل (ماشین ) رایگان به تکسیم و سفارت کانادا ، سرو قهوه در لابی ، محل نشستن در لابی و اتاق نگهداری چمدان نام برد.

انواع اتاق ها

انواع اتاق های هتل اکچوال لایف عبارت است از :

◽ استاندارد روم
◽ سوپریور روم
◽ دلوکس روم
◽ بزینس روم

◽ گلوبال سوییت

بنابراین هنگام رزرو هتل به نوع اتاقی که درخواست میکنید دقت داشته باشید چون هر تایپ از اتاقها قیمت مخصوص به خود را دارد.

شما میتوانید اطلاعات مورد نیاز خود و بهترین قیمت تور استانبول هتل اکچوال لایف را از همکاران ما در شرکت رها مادگشت دریافت کنید .
همچنین مادگشت خدمات ترانسفر رفت و برگشت رایگان از فرودگاه به هتل و گشت شهری رایگان هر روزه همراه با نهار را همراه با تور استانبول ارائه میکند .

جهت ارتباط با کارشناسان فروش و مشاوره پیش از رزرو تور و هتل میتوانید با شماره 02144221916 تماس بگیرید.

تورهای امارات

ابوظبی