تور آکتائو (قزاقستان)

این تور تا اطلاع ثانوی اجرا نمیشود

rixos water world

5 ستاره | UALL

آشنایی با شهر آکتائو قزاقستان

قزاقستان، یکی از کشور های بزرگ در آسیای میانه‌ ست که توسط ۵ کشور روسیه، چین، قرقیزستان، ازبکستان و ترکمنستان احاطه شده است. این کشور زیبا دارای طبیعتی بکر، بنا هایی کهن و مردمی مهمان‌ نواز است که سفری دلچسب و به یاد ماندنی را برای هر گردشگری می‌سازند. هزینه‌ آکتائو،مناسب ترین تور ساحلی نیز در مقایسه با بسیاری از کشور ها پایین‌ تر است و ایرانی‌ ها برای ورود به آن نیازی ویزا ندارند. در نتیجه این کشور، مقصدی عالی برای سفر خارجی ارزان و راحت است و تور قزاقستان طرفداران زیادی بین ایرانی‌ ها دارد.

آب و هوای قزاقستان

قزاقستان دارای آب‌وهوای قاره‌ای شدید با تابستان‌های گرم و زمستان‌های بسیار سرد است. در‌واقع، نورسلطان دومین پایتخت سرد جهان پس از اولان‌باتور است. بارش بین شرایط خشک و نیمه خشک متفاوت است. دوری از اقیانوس‌ها و قلمرو وسیع این کشور بر شرایط آب و هوایی آن تأثیر می‌گذارد. به همین دلیل است که طبیعت قزاقستان با تضادهایش تحت تأثیر قرار می‌گیرد. میانگین دمای آن بین ۴- درجه سانتی‌گراد (۲۵ درجه فارنهایت) و ۱۹- درجه سانتی‌گراد (۲- درجه فارنهایت) در ژانویه و بین ۱۹+ درجه سانتی‌گراد (۶۶ درجه فارنهایت) تا ۲۶+ درجه سانتی‌گراد (۷۹+ درجه فارنهایت) در جولای است. در زمستان دما می‌تواند تا ۴۵- درجه سانتی‌گراد (۴۹- درجه فارنهایت) و در تابستان تا ۳۰+ درجه سانتی‌گراد (۸۶+ درجه فارنهایت) افزایش یابد.

جاذبه‌ های گردشگری شهر آکتائو

شهر آکتائو طبیعت بسیار زیبایی دارد، مناظر این شهر بکر هستند و آب و هوایِ عالی و قله‌های رنگارنگش جان می‌دهد برای یک طبیعت گردیِ تمام عیار، ضمن اینکه این شهر جاذبه‌های تاریخی و اماکن فرهنگیِ فراوانی نیز دارد. از جمله جاذبه‌های آکتائو می‌توان به مسجد بکت عطا، بنای یادبودِ MIG در ویکتوری مال، سینما بایترک، ساحل آکتائو و تفریحات آبیِ جذابش، یادبودِ شعله‌ی ابدیِ جنگ جانیِ دوم، بنای یادبودِ تاراس شوچنکو، تئاتر پوپ، پارک ملی آلتین اِمِل، موزه‌ی تاریخ و مطالعات منطقه‌ای، تئاتر درام، میدان Yntymak، بنای یادبودِ Zhalau Mynbayev و بسیاری مکان‌های دیگر اشاره کرد.

تورهای امارات

ابوظبی

تورهای گرجستان

جهت دریافت مشاوره میتوانید با ما تماس بگیرید یا فرم زیر را تکمیل نمایید .