هتل تحت پالاس وان

taht palase

امکانات و ویژگی‌ها

درباره هتل

معرفی هتل تحت پالاس وان

هتل Taht Palace Hotel Van که در فارسی به صورت تحت یا تخت تلفظ می‌شود، تنها ۳۰۰ متر از موزه وان و تئاتر دولتی وان فاصله دارد. 

امکانات هتل

هتل تخت پالاس وان، دارای یک بار و یک سالن نشیمن عمومی است. از دیگر امکانات و خدمات هتل تحت وان می‌توان به یک رستوران، پذیرش ۲۴ ساعته، خدمات اتاق و اینترنت بی سیم رایگان (وای فای) اشاره کرد. هتل تخت پالاس همچنین به مهمانانش روزنامه‌های روز را عرضه می‌کند و با یک دستگاه خودپرداز بانکی (ATM)، دستگاه فکس و فتوکپی، امور اداری را برای آنان آسانتر کرده است. از تجهیزات و امکانات رفاهی اتاق‌های هتل تحت پالاس می‌توان به تلویزیون صفحه تخت و شبکه‌های ماهواره‌ای، کتری برقی، سشوار و میز اشاره کرد. صبحانه هتل تخت پالاس وان به صورت بوفه سرو می‌شود و برخی از اتاق‌ها دارای تراس هستند.

موقعیت مکانی هتل تحت پالاس

ایستگاه اتوبوس در ۳ کیلومتری هتل قرار گرفته است و نزدیکترین فرودگاه، فرودگاه وان است که ۸ کیلومتر از هتل تخت پالاس فاصله دارد. ولی همین فاصله نه چندان زیاد را هم می‌توانید با پرداخت هزینه و به وسیله شاتل فرودگاهی هتل تحت پالاس طی کنید.

فاصله هتل تخت پالاس از موزه بزرگ وان: ۳ دقیقه پیاده روی
فاصله هتل تحت پالاس از موزه وان: ۴ دقیقه پیاده روی
فاصله هتل تخت پالاس از قلعه وان: ۵.۳ کیلومتر
فاصله هتل تحت پالاس از هفت کلیسا: ۱۱ کیلومتر
فاصله هتل تحت پالاس از فرودگاه فریت ملن: ۱۷ دقیقه پیاده روی

اتاق های هتل

هتل تحت پالاس وان در مجموع دارای 100 اتاق بوده و امکانات تقریبا قابل قبولی ارائه می کند. این هتل مجهز به یک رستوران و باز اختصاصی است و برایش یک لانج در نظر گرفته شده است. اگر برای قرارهای ملاقات کاری یا در کل اهداف بیزینسی به تور وان رفته‌اید، می‌توانید از امکانات دو اتاق جلسه هتل استفاده کنید.

رزرو هتل تحت پالاس وان

جهت رزرو این هتل میتوانید به صورت تور در پکیج های تور وان و یا به صورت هتل تک با شماره تماس 02144221916 تماس گرفته و تاریخ مد نظر خود را انتخاب کنید.

تورهای امارات

ابوظبی

تورهای گرجستان

جهت دریافت مشاوره میتوانید با ما تماس بگیرید یا فرم زیر را تکمیل نمایید .